YazilimMaster.Tk Açılmıştır.

Pardus 2009.2 [Ulusal Türk İşletim Sistemimiz !] Download Uyeols10

TAŞINDIK ARTIK wWw.YazilimMaster.Tk 'da Hizmet Vermekteyiz..

Join the forum, it's quick and easy

Pardus 2009.2 [Ulusal Türk İşletim Sistemimiz !] Download Uyeols10

TAŞINDIK ARTIK wWw.YazilimMaster.Tk 'da Hizmet Vermekteyiz..

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YazilimMaster.Tk

Pardus 2009.2 [Ulusal Türk İşletim Sistemimiz !] Download

4ChaosAnarchic
    4ChaosAnarchic
    AdmiN
    AdmiN

Yer : iN DerinLikLerinDe..!! ** HayBeaN FoRuM **

Aktiflik:
    Pardus 2009.2 [Ulusal Türk İşletim Sistemimiz !] Download Imgleft100/100Pardus 2009.2 [Ulusal Türk İşletim Sistemimiz !] Download Emptybarbleue  (100/100)
    Seviye:
    Pardus 2009.2 [Ulusal Türk İşletim Sistemimiz !] Download Imgleft100/100Pardus 2009.2 [Ulusal Türk İşletim Sistemimiz !] Download Emptybarbleue  (100/100)

Pardus 2009.2 [Ulusal Türk İşletim Sistemimiz !] Download Empty Pardus 2009.2 [Ulusal Türk İşletim Sistemimiz !] Download

Mesaj tarafından 4ChaosAnarchic Cuma Ağus. 13, 2010 1:57 pm

Pardus işletim sistemi; kurulum ve kullanım kolaylığı ile, KDE masaüstü ortamında sağladığı kullanışlı, uyumlu ve güvenli birçok geliştirme ile işte karşınızda. Pardus ile internete bağlanabilir, e-postalarınızı okuyabilir, dostlarınızla güvenli bir şekilde iletişim kurabilir, müzik dinlerken ya da film izlerken bilgisayarınızın çokluortam yeteneklerini sonuna kadar kullanabilirsiniz. Pardus'un sizin için yapabileceklerini keşfetmeniz için http://www.pardus.org.tr adresini ziyaret etmenizden onur duyacağız.

Pardus, kullanıcılarına en güncel uygulamaları ve en son güvenlik yamalarını da internet üzerinden GNU GPL Genel Kamu lisansı ile özgürce sağlıyor. Bu güncellemelerin boyu zamanla oldukça yüksek değerlere ulaşıyor ve kurulum ardından tüm güncellemelerin çekilmesi hem kurulum zamanını, hem de internet kullanımını artırıcı etki yapıyor. Bu sakıncayı ortadan kaldırmak için Pardus ekibi, ortalama üç aylık periyotlarla güncellenmiş ara sürümler yayınlıyor. Pardus teknolojilerinde yapılan son değişiklikler de bu ara sürümlerle kulanıcılara ulaştırılabiliyor.

Ekran Görüntüsü

Pardus 2009.2 [Ulusal Türk İşletim Sistemimiz !] Download 1317

DOWNLOAD/İNDİR

iNdirmek iÇin TıkLayınız.

Boyut: 680 MB

Linkleri Görebilmek iÇin Üye Olmalısınız...Üye Olmak iÇin Tıklayınız.

Forum Saati Ptsi Eyl. 30, 2024 1:34 am